Νέα

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΑΣΧΑ 2018

Τρίτη, 27 Μάρτιος 2018 19:35

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΣΧΑ 2018

Ερασιτέχνη ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ






ΜΕΓΑΛΗ ΔΕΥΤΕΡΑ

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 2Χ25’ 8+1

3.00-4.00 μ.μ ΠΑΣ Γιάννινα 1-Τίγρεις 1

4.00-5.00 μ.μ. Ατρόμητος-Ελπίδες 1

5.00-6.00 μ.μ. Θεσπρωτός-Ελπίδες 2

6.00-7.00 μ.μ. ΠΑΣ Γιάννινα 2-Κουτσελιό

7.00-8.00 μ.μ. Τίγρεις 2-Ανατολή (γυν)

JUNIOR 2Χ20’ 6+1

ΓΗΠΕΔΟ 1

3.00-4.00 μ.μ. Τίγρεις 1-Αστέρας

4.00-5.00 μ.μ. Πέραμα-Τίγρεις 2

5.00-6.00 μ.μ. Ελπίδες 1-Θεσπρωτός 1

6.00-7.00 μ.μ. ΠΑΣ Γιάννινα 1-Ατρόμητος

7.00-8.00 μ.μ. Ερμής-Αμπελόκηποι

ΓΗΠΕΔΟ 2

4.00-5.00 μ.μ. Τίγρεις 3-Μικρασιάτες

5.00-6.00 μ.μ. ΠΑΣ Γιάννινα 2-Θεσπρωτός 2

6.00-7.00 μ.μ. Ελπίδες-Σταυράκι

PROJUNIOR 2Χ20’ 6+1

3.00-3.50 μ.μ. Ελπίδες-Κατσικά

3.50-4 40 μ.μ. Μικρασιάτες-Ερμής

4.40-5.30 μ.μ. Σταυράκι-ΠΑΣ Γιάννινα 2

5.30-6.15 μ.μ. Πέραμα-Τίγρεις

6.15-7.00 μ.μ. Αστέρας-Ανατολή

7.00-7.50 μ.μ. Ατρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα 1

BAMBINI 2X15΄ 5+1

4.00-4.45 μ.μ. Αστέρας 1-Ελπίδες

4.45-5.30 μ.μ. Σταυράκι-Τίγρεις

5.30-6.15 μ.μ. Κατσικά-ΠΑΣ Γιάννινα 1 -

7.00-7.45 μ.μ. Αστέρας 2-Αίας Ι.

ΜΕΓΑΛΗ ΤΡΙΤΗ

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 2Χ25’ 8+1

3.00-4.00 μ.μ Τίγρεις 2-Ελπίδες 2

4.00-5.00 μ. Τίγρεις 1-Ατρόμητος

5.00-6.00 μ.μ. ΠΑΣ Γιάννινα 1-Θεσπρωτός

6.00-7.00 μ.μ. Κουτσελιό-Ανατολή (γυν)

7.00-8.00 μ.μ. ΠΑΣ Γιάννινα 2-Ελπίδες 1

JUNIOR  2Χ20’ 6+1

ΓΗΠΕΔΟ 1

3.00-4.00 μ.μ. Αμπελόκηποι-Ελπίδες 1

4.00-5.00 μ.μ. Αστέρας-Τίγρεις 3

5.00-6.00 μ.μ. Θεσπρωτός 1-Ατρόμητος

6.00-7.00 μ.μ. Μικρασιάτες-Ελπίδες 2

7.00-8.00 μ.μ. Τίγρεις 2-Σταυράκι

ΓΗΠΕΔΟ 2

4.00-5.00 μ.μ. Τίγρεις 1-ΠΑΣ Γιάννινα 1

5.00-6.00 μ.μ. ΠΑΣ Γιάννινα 2-Πέραμα

6.00-7.00 μ.μ. Θεσπρωτός 2-Ερμής

PROJUNIOR 2Χ20’ 6+1

3.00-3.50 μ.μ. Ερμής-Ανατολή

3.50-4 40 μ.μ. Τίγρεις-ΠΑΣ Γιάννινα 2

4.40-5.30 μ.μ. ΠΑΣ Γιάννινα 1-Σταυράκι

5.30-6.15 μ.μ. Αστέρας-Κατσικά

6.15-7.00 μ.μ. Ατρόμητος-Πέραμα

7.00-7.50 μ.μ. Ελπίδες-Μικρασιάτες

BAMBINI 2X15 5+1

4.00-4.45 μ.μ. Τίγρεις-Κατσικά

4.45-5.30 μ.μ. Αίας Ι.-Σταυράκι

5.30-6.15 μ.μ. -

6.15-7.00 μ.μ. Αστέρας 1-ΠΑΣ Γιάννινα 1

7.00-7.45 μ.μ. Ελπίδες-Αστέρας 2

ΜΕΓΑΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 2Χ25’ 8+1

3.00-4.00 μ.μ Ατρόμητος-Τίγρεις1

4.00-5.00 μ.μ. ΠΑΣ Γιάννινα 1-Ελπίδες 1

5.00-6.00 μ.μ. Τίγρεις 2-Θεσπρωτός

6.00-7.00 μ.μ. Ελπίδες 2-Κουτσελιό

7.00-8.00 μ.μ. ΠΑΣ Γιάννινα 2-Ανατολή (γυν)

JUNIOR 2Χ20’ 6+1

ΓΗΠΕΔΟ 1

3.00-4.00 μ.μ. Τίγρεις 2-Σταυράκι

4.00-5.00 μ.μ. Αστέρας-Ατρόμητος

5.00-6.00 μ.μ. Τίγρεις1-Θεσπρωτός 1

6.00-7.00 μ.μ. Τίγρεις 3-Θεσπρωτός 2

7.00-8.00 μ.μ. Πέραμα-Ερμής

ΓΗΠΕΔΟ 2

4.00-5.00 μ.μ. Μικρασιάτες-ΠΑΣ Γιάννινα 2

5.00-6.00 μ.μ. Ελπίδες 1-ΠΑΣ Γιάννινα 1

6.00-7.00 μ.μ. Ελπίδες 2-Αμπελόκηποι

PROJUNIOR 2Χ20’ 6+1

ΓΗΠΕΔΟ 1

3.00-3.50 μ.μ. ΠΑΣ Γιάννινα 1-Τίγρεις

3.50-4 40 μ.μ. Ελπίδες-Ανατολή

4.40-5.30 μ.μ. Ατρόμητος-Σταυράκι

5.30-6.15 μ.μ. Αστέρας-Πέραμα

6.15-7.00 μ.μ. ΠΑΣ Γιάννινα 2-Μικρασιάτες

7.00-7.50 μ.μ. Κατσικά-Ερμής

ΓΗΠΕΔΟ 2

7.00-7.50 Αστέρας 2-ΠΑΣ Γιάννινα 2

BAMBINI 2X15΄ 5+1

4.00-4.45 μ.μ. ΠΑΣ Γιάννινα-Τίγρεις

4.45-5.30 μ.μ. Αστέρας 2-Κατσικά

5.30-6.15 μ.μ. Αίας 1-Ελπίδες

6.15-7.00 μ.μ. Αστέρας 1-Σταυράκι